AAAA4ka je štvrtý mobilný operátor na Slovensku. 4ka je expert na veľké objemy dát za výhodné ceny a jej paušály sú bez viazanosti. Poskytuje všetky služby celonárodného mobilného operátora, ale jej služby si môžete každý mesiac ľubovoľne aktivovať alebo naopak prestať používať. So 4kou ste totiž skutočne slobodní.

 

So 4ka SIM kartou voláte vždy a všade za jednotkovú cenu 4 centy za 1 MIN/SMS a iba 1 cent za 1 MB dát. Ako prvý operátor ponúka aj nekonečné volania, SMS a mobilné dáta vo vlastnej sieti. Aj vďaka tomu služby 4ky využíva už viac ako 600-tisíc zákazníkov. Máme k sebe blízko, 4ka má totiž najväčšiu sieť kamenných predajní na Slovensku, nájdete nás aj na každej pošte vo vašej obci. Sme 4ka. A chceme byť vaša jednotka!
4ku prevádzkuje firma SWAN MOBILE, a. s., ktorá patrí do portfólia slovenského telekomunikačného holdingu DanubiaTel, a. s.

 

Na trh vstúpila 4ka v dobe, keď už konečne existovala aj na Slovensku konkurencia v mobilných službách, ale neviazané služby boli stále drahé a mobilných dát málo.  Spoločnosť SWAN Mobile, a. s. začala poskytovať mobilné služby na základe pridelenej licencie v lete 2014. V októbri 2015 predstavila originálny koncept Moja 4ka, postavený na jednoduchej službe s cenou 4 centy za minútu volania, 1 SMS a 1 MB dát. Začala sa doba dátová.

 

Na rozdiel od virtuálnych operátorov, 4ka má svoju vlastnú celoslovenskú infraštruktúru, spravidla novšej generácie ako ostatní operátori. Slobodne dátovať rýchlosťou 4G alebo 3G tak môže už viac ako 95 % obyvateľov Slovenska.

4 piliere 4ky:

  • Sloboda
  • Výhodnosť
  • Jednoduchosť
  • Odvaha
Váš slovenský operátor

4ka je obchodná značka a ochranná známka, pod ktorou poskytuje mobilné elektronické komunikačné služby spoločnosť SWAN Mobile, a.s., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, IČO: 35 680 202, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, odd. Sa, vložka 2958/B.

Ing. Juraj Ondriš
Ing. Juraj Ondriš
predseda predstavenstva

Zakladateľ spoločnosti pôsobí od jej vzniku ako predseda predstavenstva a od roku 2018 aj ako výkonný riaditeľ. Je spoluautorom myšlienky štvrtého mobilného operátora, ktorý ako vyzývateľ na trhu prinesie zákazníkom veľké dátové objemy za rozumné ceny.

Zobraziť viac
Ing. Patrik Kollaroci
Ing. Patrik Kollaroci
technický riaditeľ pre mobilnú sieť

Patrik Kollaroci je skúsený manažér a špecialista na telekomunikácie a IT s bohatými skúsenosťami v obore. V spoločnosti SWAN Mobile pôsobí od roku 2014. Zodpovedá za postavenie a prevádzku mobilnej siete SWAN Mobile, ako aj ďalší rozvoj siete v súlade so strategickými a rozvojovými zámermi spoločnosti. Má ambíciu vybudovať silné meno značky SWAN Mobile.

Zobraziť viac
PhDr. Roland Kyška, Ph.D.
PhDr. Roland Kyška, Ph.D.
riaditeľ marketingu a komunikácie

Roland Kyška zodpovedá za komunikáciu celej skupiny DanubiaTel, ktorej súčasťou je aj SWAN a mobilný operátor SWAN Mobile. V skupine DanubiaTel pôsobí od roku 2011. Predtým riadil spoločnosť internet.sk, ktorá združuje viacero webových médií a on-line projektov.

Zobraziť viac
Ján Mrva
Ján Mrva
obchodný riaditeľ pre rezidenčný segment

Ján Mrva pôsobí v spoločnosti SWAN a SWAN Mobile ako obchodný riaditeľ, kde je jeho primárnou úlohou rozvoj predajných kanálov pre fixné a mobilné rezidenčné služby.

Zobraziť viac
Ing. Ivan Vavrík, MBA
Ing. Ivan Vavrík, MBA
finančný riaditeľ

Ivan Vavrík pôsobí v spoločnosti SWAN Mobile od septembra 2018 ako riaditeľ finančnej divízie pre mobilné služby, kde je jeho primárnou úlohou riadenie financií a finančná stratégia spoločnosti.

Zobraziť viac
Róbert Plonka
Róbert Plonka
riaditeľ pre zákaznícku starostlivosť

Róbert Plonka pôsobí v spoločnostiach SWAN a SWAN Mobile ako riaditeľ pre zákaznícku starostlivosť, kde sa jeho zodpovednosť rozšírila o oddelenie dohľadového centra a oddelenie podpory obchodnej administratívy.

Zobraziť viac
Andrea Gubová
Andrea Gubová
riaditeľka ľudských zdrojov

Andrea Gubová pôsobí v spoločnostiach SWAN a SWAN Mobile ako riaditeľka ľudských zdrojov a jej hlavnou úlohou je premienať biznis stratégiu na HR iniciatívy a pomáhať spoločnosti rásť.

Zobraziť viac